Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
enez logo
GSB_mavi_-1
tsf logo_2015

  Excel Kaydet
ENEZ KAYMAKAMLIĞI AZİZ YÖRÜK ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, ENEZ KAYMAKAMLIĞI
Turnuva Direktörü : İLKER SARITEKİN
Başhakem : (34582959) NA DERYA ÖZKAN
Hakem : (6372651) NA RAFET GÜLMEZ
Şehir : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ENEZ SAHİL KAMP TESİSLERİ/ENEZ
Rating-Ø : 1483
Tarih : 17.05.2017 'e 21.05.2017
Tur 8 de 20.05.2017 da 15.00
Tur Bitiş Saati: 19.00
Bo. SNo. isim NRtg IRtg Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg SNo.
1 4 GM PETROV MARIAN   2467 6 ½ - ½ 6 GM BENIDZE DAVIT   2518 2
2 3 GM MAGHALASHVILI DAVIT   2475 6 1 - 0 6 GM LOMSADZE DAVIT   2321 5
3 17 DEMİRÇİN KASIM 2051 1959 0 - 1 GM SHANAVA KONSTANTINE   2519 1
4 13 RZAYEV ASKAR 2141 2077 5 ½ - ½ 5 IM DARBAN MORTEZA   2316 6
5 7 IM DİMİTROV ATANAS   2309 5 1 - 0 5 ÇALIŞKAN SEHA 1779 1706 26
6 15 AGM YASİN HÜR 2121 2062 5 0 - 1 5 IM IYTI BASHER   2309 8
7 11 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2159 2074 5 0 - 1 5 GRİGORİEV ARMEN   2132 14
8 22 KELPETİN UMUTCAN 1910 1785 5 0 - 1 5 ALIYEV ELNUR   2157 12
9 16 KAMER KAYRA 2099 2048 1 - 0 5 ÖZEN MEDENİ 1670 1701 30
10 18 GÜNCAN BERKE 2043 1985 ½ - ½ IM MARHOLEV DIMITAR   2207 10
11 19 SOILEMETZIDIS KONSTANTINOS   1984 4 0 - 1 KARAKURT FAHRİ 1971 1864 20
12 9 METİN MEHMET 2242 2192 4 1 - 0 4 ŞİRİN AHMET 1480 1420 36
13 21 KALEMLER KAAN 1953 1929 4 1 - 0 4 KOUTLAS NIKOLAOS   1453 37
14 24 WCM DURAN ESMA DOĞA 1893 1886 4 1 - 0 4 DEMİR EMİRHAN 1397   38
15 25 MIRCHEVA NONA   1834 4 1 - 0 4 ÇABUK CAN 1389   39
16 29 ÖZCAN KAAN 1704 1658 4 1 - 0 4 DURMAZ EFLİN 1378   40
17 41 YAVUZ FURKAN 1315 1142 4 ½ - ½ 4 DELLOUDIS GEORGIOS   1642 32
18 33 AIM KOSTURKOV HRISTO   1641 4 1 - 0 4 ARKAN HUSEYNLI     58
19 79 ÖZDEMİR İLTERİŞ ABDULMUTTALİP     4 0 - 1 4 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1629 1527 34
20 35 IŞIK BURAK ALP 1522 1558 4 1 - 0 4 ULAKÇI ZEYNEP ASEL 1313 1132 42
21 31 DİZMAN NECDET 1670   1 - 0 3 AKALTUNTAŞ YİĞİT 1235   45
22 48 ÇALIŞKAN HASAN 1130 1134 3 ½ - ½ DIMITROVA BORYANA   1204 46
23 43 ÖZBİROL ÖZGÜR 1309   3 1 - 0 3 DAYANÇ HAYAL     60
24 61 GÜNENÇ AHMET BORA     3 0 - 1 3 AVCU NEBİ ALPEREN 1244 1239 44
25 63 GÜVEN MERT     3 1 - 0 3 BALYEMEZ RÜYA 1153   47
26 49 KONAK MELTEM 1096   3 1 - 0 3 ŞAHİN ERDEM     83
27 69 KURU MUHAMMET ENSAR     3 0 - 1 3 SAMUK ZEHRA CEREN 1072   50
28 53 ÖZEL YUSUF ARDA 1034   3 1 - 0 3 UZUN KAAN EGE     75
29 67 KOŞAR EFE     3 0 - 1 3 ALAYLI BATUHAN 1003   54
30 55 DEMİR DİLAY 1000   3 1 - 0 3 KURU AYŞE ILGIN     68
31 51 KILIÇ ALİ DORUK 1059   0 - 1 3 SÖĞÜT MUSTAFA MİHRAÇ     74
32 80 İDACI EMİRHAN     1 - 0 KURU SILA EBRAR     70
33 57 ALAS ÖZGÜN     2 0 - 1 İDACI BEDİRHAN 1056   52
34 65 KAVAK DENİZ MİTHAT     2 1 - 0 2 ALAS ELİF NİLSU     56
35 59 AYKUL İREM SELİN     2 1 - 0 2 KÖSELER NESİL     71
36 62 GÜNENÇ BURÇİN     2 1 - 0 2 İŞBİLEN İLDEM NAZLI     81
37 64 GÜÇ HÜSEYİN     2 0 - 1 2 İŞCAN YAĞIZ ADA     82
38 73 ONAY RÜYA     2 1 - 0 1 KIRTAN YİĞİT EFE     66
39 72 NİZAM DENİZ     1 0 - 1 1 ZEYTÜNLÜ ECMEL SU     77
                           
                           
                           
.
Turkish Chess Federation © 2016