Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
enez logo
GSB_mavi_-1
tsf logo_2015

  Excel Kaydet
ENEZ KAYMAKAMLIĞI AZİZ YÖRÜK ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, ENEZ KAYMAKAMLIĞI
Turnuva Direktörü : İLKER SARITEKİN
Başhakem : (34582959) NA DERYA ÖZKAN
Hakem : (6372651) NA RAFET GÜLMEZ
Şehir : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ENEZ SAHİL KAMP TESİSLERİ/ENEZ
Rating-Ø : 1483
Tarih : 17.05.2017 'e 21.05.2017
Tur 6 de 19.05.2017 da 15.00
Tur Bitiş Saati: 19.16
Bo. SNo. isim NRtg IRtg Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg SNo.
1 3 GM MAGHALASHVILI DAVIT   2475 5 ½ - ½ GM BENIDZE DAVIT   2518 2
2 5 GM LOMSADZE DAVIT   2321 ½ - ½ GM PETROV MARIAN   2467 4
3 1 GM SHANAVA KONSTANTINE   2519 ½ - ½ 4 IM IYTI BASHER   2309 8
4 7 IM DİMİTROV ATANAS   2309 4 1 - 0 4 GRİGORİEV ARMEN   2132 14
5 15 AGM YASİN HÜR 2121 2062 4 1 - 0 4 ALIYEV ELNUR   2157 12
6 17 DEMİRÇİN KASIM 2051 1959 4 ½ - ½ IM DARBAN MORTEZA   2316 6
7 37 KOUTLAS NIKOLAOS   1453 0 - 1 IM MARHOLEV DIMITAR   2207 10
8 13 RZAYEV ASKAR 2141 2077 1 - 0 GÜNCAN BERKE 2043 1985 18
9 19 SOILEMETZIDIS KONSTANTINOS   1984 0 - 1 KAMER KAYRA 2099 2048 16
10 20 KARAKURT FAHRİ 1971 1864 3 ½ - ½ WCM DURAN ESMA DOĞA 1893 1886 24
11 9 METİN MEHMET 2242 2192 3 1 - 0 3 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1629 1527 34
12 11 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2159 2074 3 1 - 0 3 ŞİRİN AHMET 1480 1420 36
13 21 KALEMLER KAAN 1953 1929 3 1 - 0 3 DURMAZ EFLİN 1378   40
14 33 AIM KOSTURKOV HRISTO   1641 3 0 - 1 3 KELPETİN UMUTCAN 1910 1785 22
15 23 ELMAS ÖZGÜR 1895 1828 3 - - + 3 DEMİR EMİRHAN 1397   38
16 25 MIRCHEVA NONA   1834 3 1 - 0 3 ULAKÇI ZEYNEP ASEL 1313 1132 42
17 35 IŞIK BURAK ALP 1522 1558 3 0 - 1 3 ÇALIŞKAN SEHA 1779 1706 26
18 39 ÇABUK CAN 1389   3 0 - 1 3 SHAIKHANI MOUJAHED   1705 28
19 41 YAVUZ FURKAN 1315 1142 3 0 - 1 3 ÖZEN MEDENİ 1670 1701 30
20 58 ARKAN HUSEYNLI     3 1 - 0 3 GEORGIOS DELLOUDIS   1642 32
21 51 KILIÇ ALİ DORUK 1059   0 - 1 DIMITROVA BORYANA   1204 46
22 31 DİZMAN NECDET 1670   1 - 0 2 ÖZBİROL ÖZGÜR 1309   43
23 29 ÖZCAN KAAN 1704 1658 2 1 - 0 2 DAYANÇ HAYAL     60
24 63 GÜVEN MERT     2 1 - 0 2 AVCU NEBİ ALPEREN 1244 1239 44
25 45 AKALTUNTAŞ YİĞİT 1235   2 1 - 0 2 KAVAK DENİZ MİTHAT     65
26 47 BALYEMEZ RÜYA 1153   2 1 - 0 2 KURU AYŞE ILGIN     68
27 67 KOŞAR EFE     2 1 - 0 2 ÇALIŞKAN HASAN 1130 1134 48
28 49 KONAK MELTEM 1096   2 1 - 0 2 UZUN KAAN EGE     75
29 73 ONAY RÜYA     2 0 - 1 2 SAMUK ZEHRA CEREN 1072   50
30 69 KURU MUHAMMET ENSAR     2 1 - 0 2 İDACI BEDİRHAN 1056   52
31 53 ÖZEL YUSUF ARDA 1034   2 0 - 1 2 SÖĞÜT MUSTAFA MİHRAÇ     74
32 79 ÖZDEMİR İLTERİŞ ABDULMUTTALİP     2 1 - 0 2 ALAYLI BATUHAN 1003   54
33 55 DEMİR DİLAY 1000   2 1 - 0 2 İŞCAN YAĞIZ ADA     82
34 57 ALAS ÖZGÜN     2 0 - 1 2 ŞAHİN ERDEM     83
35 59 AYKUL İREM SELİN     1 0 - 1 KURU SILA EBRAR     70
36 71 KÖSELER NESİL     1 1 - 0 1 ALAS ELİF NİLSU     56
37 61 GÜNENÇ AHMET BORA     1 1 - 0 1 KIRTAN YİĞİT EFE     66
38 77 ZEYTÜNLÜ ECMEL SU     1 0 - 1 1 GÜNENÇ BURÇİN     62
39 81 İŞBİLEN İLDEM NAZLI     1 0 - 1 1 GÜÇ HÜSEYİN     64
40 76 YILMAZOĞLU KEREM     0 - - + 1 İDACI EMİRHAN     80
41 72 NİZAM DENİZ     0 1 - 0 0 ÇATALTEPE IRMAK ALMİRA     78
                           
                           
                           
.
Turkish Chess Federation © 2016