Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
enez logo
GSB_mavi_-1
tsf logo_2015

  Excel Kaydet
ENEZ KAYMAKAMLIĞI AZİZ YÖRÜK ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
Organizatör(ler) : TURKISH CHESS FEDERATION, ENEZ DISTRICT
Turnuva Direktörü : İLKER SARITEKİN
Başhakem : (34582959) NA DERYA ÖZKAN
Hakem : (6372651) NA RAFET GÜLMEZ
Şehir : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ENEZ SAHİL KAMP TESİSLERİ/ENEZ
Rating-Ø : 1483
Tarih : 17.05.2017 'e 21.05.2017
Final Sıralaması
Sira SNo. isim Rtg FED kulup Dogumtarihi Tip Puanlar BH. SB Res. Vict
1 3 GM MAGHALASHVILI DAVIT 2475 GEO GÜRCİSTAN 1987 51½ 46,00 0 6
2 1 GM SHANAVA KONSTANTINE 2519 GEO GÜRCİSTAN 1995 7 53½ 44,75 0 5
3 4 GM PETROV MARIAN 2467 BUL BULGARİSTAN 1975 7 51½ 41,25 0 5
4 2 GM BENIDZE DAVIT 2518 GEO GÜRCİSTAN 1991 7 50½ 40,75 0 5
5 5 GM LOMSADZE DAVIT 2321 GEO GÜRCİSTAN 1991 7 49 39,50 0 6
6 12 ALIYEV ELNUR 2157 AZE AZERBAYCAN 1987 7 46½ 37,50 0 7
7 14 GRİGORİEV ARMEN 2132 GEO GÜRCİSTAN 1962 46 33,50 0 6
8 6 IM DARBAN MORTEZA 2316 IRI İRAN 1982 45½ 34,25 0 5
9 17 DEMİRÇİN KASIM 2051 TUR MUŞ 1980 45½ 33,75 0 6
10 8 IM IYTI BASHER 2309 SYR SURİYE 1995 6 51 34,00 0 5
11 13 RZAYEV ASKAR 2141 TUR MANİSA 1982 6 48 33,00 0 4
12 7 IM DİMİTROV ATANAS 2309 GRE YUNANİSTAN 1967 6 47 32,00 0 5
13 15 AGM YASİN HÜR 2121 TUR İSTANBUL 1956 S50 6 45½ 28,00 0 6
14 25 MIRCHEVA NONA F 1834 BUL BULGARİSTAN 1999 6 45½ 27,00 0 6
15 22 KELPETİN UMUTCAN 1910 TUR İSTANBUL 1996 6 44½ 28,50 0 6
16 24 WCM DURAN ESMA DOĞA F 1893 TUR İZMİR 2004 U14 6 44½ 27,75 0 5
17 18 GÜNCAN BERKE 2043 TUR ANTALYA 2002 U16 6 43½ 28,50 0 5
18 11 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2159 TUR MERSİN 2002 U16 6 43 27,50 0 6
19 21 KALEMLER KAAN 1953 TUR KONYA 2002 U16 6 38½ 25,00 0 6
20 16 KAMER KAYRA 2099 TUR MERSİN 2002 U16 46 26,50 0 5
21 20 KARAKURT FAHRİ 1971 TUR EDİRNE 1989 43 26,50 0 5
22 31 DİZMAN NECDET 1670 TUR KIRKLARELİ 1946 S65 41 22,00 0 5
23 41 YAVUZ FURKAN 1315 TUR EDİRNE 1996 37½ 22,00 0 5
24 10 IM MARHOLEV DIMITAR 2207 BUL BULGARİSTAN 1974 5 47 24,00 0 4
25 9 METİN MEHMET 2242 TUR ANKARA 1986 5 44½ 23,50 0 5
26 26 ÇALIŞKAN SEHA 1779 TUR EDİRNE 2006 U12 5 43½ 21,50 0 5
27 33 AIM KOSTURKOV HRISTO 1641 BUL BULGARİSTAN 1968 5 43 19,50 0 5
28 38 DEMİR EMİRHAN 1397 TUR EDİRNE 2000 U18 5 42½ 21,50 0 4
29 30 ÖZEN MEDENİ 1701 TUR KIRKLARELİ 1974 5 42 22,50 0 5
30 58 ARKAN HUSEYNLI   AZE AZERBAYCAN 1993 5 41½ 21,50 0 5
31 37 KOUTLAS NIKOLAOS 1453 GRE YUNANİSTAN 2006 5 40½ 20,75 0 3
32 34 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1629 TUR İSTANBUL 1955 S50 5 39½ 19,00 0 5
33 44 AVCU NEBİ ALPEREN 1244 TUR EDİRNE 2005 U12 5 39½ 18,00 0 5
34 29 ÖZCAN KAAN 1704 TUR İSTANBUL 2006 U12 5 39 19,50 0 5
35 IŞIK BURAK ALP 1558 TUR TEKİRDAĞ 2006 U12 5 39 19,50 0 5
36 39 ÇABUK CAN 1389 TUR EDİRNE 2006 U12 5 38½ 18,50 0 5
37 46 DIMITROVA BORYANA F 1204 GRE YUNANİSTAN 2006 U12 5 38½ 18,25 0 4
38 42 ULAKÇI ZEYNEP ASEL F 1313 TUR EDİRNE 2007 U10 5 37½ 17,50 0 5
39 63 GÜVEN MERT   TUR ANKARA 1994 5 36½ 19,50 0 5
40 32 DELLOUDIS GEORGIOS 1642 GRE YUNANİSTAN 1963 39 16,75 0 4
41 43 ÖZBİROL ÖZGÜR 1309 TUR KIRKLARELİ 2008 U10 38½ 14,75 0 4
42 54 ALAYLI BATUHAN 1003 TUR EDİRNE 2008 U10 35 15,25 0 4
43 48 ÇALIŞKAN HASAN 1134 TUR EDİRNE 1980 34½ 16,00 0 3
44 28 SHAIKHANI MOUJAHED 1705 SYR SURİYE 1981 4 43 17,50 0 3
45 19 SOILEMETZIDIS KONSTANTINOS 1984 GRE YUNANİSTAN 1987 4 40½ 17,75 0 3
46 36 ŞİRİN AHMET 1480 TUR EDİRNE 1998 U20 4 39½ 14,50 0 4
47 45 AKALTUNTAŞ YİĞİT 1235 TUR TEKİRDAĞ 2008 U10 4 38½ 13,00 0 4
48 49 KONAK MELTEM F 1096 TUR EDİRNE 2005 U12 4 37 15,00 0 4
49 74 SÖĞÜT MUSTAFA MİHRAÇ   TUR EDİRNE 1990 4 36½ 15,50 0 4
50 53 ÖZEL YUSUF ARDA 1034 TUR EDİRNE 2006 U12 4 36 11,50 0 4
51 47 BALYEMEZ RÜYA F 1153 TUR EDİRNE 2006 U12 4 35½ 10,00 0 4
52 83 ŞAHİN ERDEM   TUR EDİRNE 2008 U10 4 35 13,00 0 3
53 55 DEMİR DİLAY F 1000 TUR EDİRNE 2004 U14 4 35 12,50 0 4
54 40 DURMAZ EFLİN F 1378 TUR KIRKLARELİ 2008 U10 4 35 11,00 0 4
55 79 ÖZDEMİR İLTERİŞ ABDULMUTTALİP   TUR ANKARA 1993 4 34½ 12,00 0 4
56 50 SAMUK ZEHRA CEREN F 1072 TUR EDİRNE 2006 U12 4 34 12,00 0 4
57 61 GÜNENÇ AHMET BORA   TUR EDİRNE 2008 U10 4 34 11,00 0 4
58 60 DAYANÇ HAYAL F   TUR EDİRNE 2007 U10 4 32½ 10,00 0 4
59 82 İŞCAN YAĞIZ ADA   TUR EDİRNE 2008 U10 4 31½ 11,50 0 3
60 75 UZUN KAAN EGE   TUR EDİRNE 2008 U10 4 30 10,50 0 4
61 51 KILIÇ ALİ DORUK 1059 TUR İSTANBUL 2009 U08 34½ 10,25 0 3
62 52 İDACI BEDİRHAN 1056 TUR EDİRNE 2006 U12 31 11,25 0 3
63 80 İDACI EMİRHAN   TUR EDİRNE 2008 U10 31 10,75 0 1
64 70 KURU SILA EBRAR F   TUR EDİRNE 2008 U10 27 8,75 0 3
65 23 ELMAS ÖZGÜR 1895 TUR İSTANBUL 1994 3 41 10,00 0 3
66 67 KOŞAR EFE   TUR EDİRNE 2005 U12 3 33 7,50 0 3
67 69 KURU MUHAMMET ENSAR   TUR EDİRNE 2008 U10 3 32½ 7,00 0 3
68 65 KAVAK DENİZ MİTHAT   TUR EDİRNE 2008 U10 3 32 6,00 0 3
69 57 ALAS ÖZGÜN   TUR EDİRNE 2006 U12 3 31 7,50 0 3
73 ONAY RÜYA F   TUR EDİRNE 2008 U10 3 31 7,50 0 3
71 59 AYKUL İREM SELİN F   TUR EDİRNE 2007 U10 3 30 6,50 0 3
72 62 GÜNENÇ BURÇİN F   TUR EDİRNE 2009 U08 3 29½ 5,00 0 3
73 68 KURU AYŞE ILGIN F   TUR EDİRNE 2009 U08 3 29 5,50 0 3
74 71 KÖSELER NESİL F   TUR EDİRNE 2009 U08 3 27½ 4,50 0 3
75 56 ALAS ELİF NİLSU F   TUR EDİRNE 2008 U10 2 29 3,00 0 2
66 KIRTAN YİĞİT EFE   TUR EDİRNE 2009 U08 2 29 3,00 0 2
77 64 GÜÇ HÜSEYİN   TUR EDİRNE 2008 U10 2 29 2,50 0 2
78 81 İŞBİLEN İLDEM NAZLI F   TUR EDİRNE 2008 U10 2 24½ 4,50 0 0
79 77 ZEYTÜNLÜ ECMEL SU F   TUR EDİRNE 2009 U08 2 24½ 4,00 0 1
80 27 AYDIN HAKAN 1744 TUR İSTANBUL 1975 1 32 3,00 0 1
81 72 NİZAM DENİZ   TUR EDİRNE 2009 U08 1 25½ 1,50 0 1
82 76 YILMAZOĞLU KEREM   TUR EDİRNE 2009 U08 0 23½ 0,00 0 0
83 78 ÇATALTEPE IRMAK ALMİRA F   TUR EDİRNE 2009 U08 0 21 0,00 0 0
                             
                             
                             
.
Turkish Chess Federation © 2016