Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
enez logo
GSB_mavi_-1
tsf logo_2015

  Excel Kaydet
ENEZ KAYMAKAMLIĞI AZİZ YÖRÜK ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, ENEZ KAYMAKAMLIĞI
Turnuva Direktörü : İLKER SARITEKİN
Başhakem : (34582959) NA DERYA ÖZKAN
Hakem : (6372651) NA RAFET GÜLMEZ
Şehir : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ENEZ SAHİL KAMP TESİSLERİ/ENEZ
Rating-Ø : 1483
Tarih : 17.05.2017 'e 21.05.2017
Baslangic siralamasi listesi
SNo. isim NRtg IRtg FED kulup Dogumtarihi Tip Fide-No.
1 GM SHANAVA KONSTANTINE   2519 GEO GÜRCİSTAN 1995 13601784
2 GM BENIDZE DAVIT   2518 GEO GÜRCİSTAN 1991 13603086
3 GM MAGHALASHVILI DAVIT   2475 GEO GÜRCİSTAN 1987 13602276
4 GM PETROV MARIAN   2467 BUL BULGARİSTAN 1975 2901773
5 GM LOMSADZE DAVIT   2321 GEO GÜRCİSTAN 1991 13603450
6 IM DARBAN MORTEZA   2316 IRI İRAN 1982 12501816
7 IM DİMİTROV ATANAS   2309 GRE YUNANİSTAN 1967 S50 2901315
8 IM IYTI BASHER   2309 SYR SURİYE 1995 7601875
9 METİN MEHMET 2242 2192 TUR ANKARA 1986 6303730
10 IM MARHOLEV DIMITAR   2207 BUL BULGARİSTAN 1974 2901340
11 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2159 2074 TUR MERSİN 2002 U16 6381383
12 ALIYEV ELNUR   2157 AZE AZERBAYCAN 1987 13402617
13 RZAYEV ASKAR 2141 2077 TUR MANİSA 1982 13405039
14 GRİGORİEV ARMEN   2132 GEO GÜRCİSTAN 1962 13601822
15 AGM YASİN HÜR 2121 2062 TUR İSTANBUL 1956 S50 6300170
16 KAMER KAYRA 2099 2048 TUR MERSİN 2002 U16 6367879
17 DEMİRÇİN KASIM 2051 1959 TUR MUŞ 1980 6306098
18 GÜNCAN BERKE 2043 1985 TUR ANTALYA 2002 U16 6371973
19 SOILEMETZIDIS KONSTANTINOS   1984 GRE YUNANİSTAN 1987 4211090
20 KARAKURT FAHRİ 1971 1864 TUR EDİRNE 1989 6316590
21 KALEMLER KAAN 1953 1929 TUR KONYA 2002 U16 6372775
22 KELPETİN UMUTCAN 1910 1785 TUR İSTANBUL 1996 6342140
23 ELMAS ÖZGÜR 1895 1828 TUR İSTANBUL 1994 6375987
24 WCM DURAN ESMA DOĞA F 1893 1886 TUR İZMİR 2004 U14 6390196
25 MIRCHEVA NONA F   1834 BUL BULGARİSTAN 1999 U20 2915650
26 ÇALIŞKAN SEHA 1779 1706 TUR EDİRNE 2006 U12 6389066
27 AYDIN HAKAN 1744 1686 TUR İSTANBUL 1975 6304117
28 SHAIKHANI MOUJAHED   1705 SYR SURİYE 1981 7603525
29 ÖZCAN KAAN 1704 1658 TUR İSTANBUL 2006 U12 34566422
30 ÖZEN MEDENİ 1670 1701 TUR KIRKLARELİ 1974 34525688
31 DİZMAN NECDET 1670   TUR KIRKLARELİ 1946 S65 6319858
32 GEORGIOS DELLOUDIS   1642 GRE YUNANİSTAN 1963 S50 4262190
33 AIM KOSTURKOV HRISTO   1641 BUL BULGARİSTAN 1968 2926857
34 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1629 1527 TUR İSTANBUL 1955 S50 6305512
35 IŞIK BURAK ALP 1522 1558 TUR TEKİRDAĞ 2006 U12 34525610
36 ŞİRİN AHMET 1480 1420 TUR EDİRNE 1998 U20 6387861
37 KOUTLAS NIKOLAOS   1453 GRE YUNANİSTAN 2006 U12 25827138
38 DEMİR EMİRHAN 1397   TUR EDİRNE 2000 U18 6359655
39 ÇABUK CAN 1389   TUR EDİRNE 2006 U12 34522107
40 DURMAZ EFLİN F 1378   TUR KIRKLARELİ 2008 U10 34573445
41 YAVUZ FURKAN 1315 1142 TUR EDİRNE 1996 44536461
42 ULAKÇI ZEYNEP ASEL F 1313 1132 TUR EDİRNE 2007 U10 44540299
43 ÖZBİROL ÖZGÜR 1309   TUR KIRKLARELİ 2008 U10 44540191
44 AVCU NEBİ ALPEREN 1244 1239 TUR EDİRNE 2005 U12 34560386
45 AKALTUNTAŞ YİĞİT 1235   TUR TEKİRDAĞ 2008 U10 44517548
46 DIMITROVA BORYANA F   1204 GRE YUNANİSTAN 2006 U12 25848682
47 BALYEMEZ RÜYA F 1153   TUR EDİRNE 2006 U12 44540060
48 ÇALIŞKAN HASAN 1130 1134 TUR EDİRNE 1980 34591230
49 KONAK MELTEM F 1096   TUR EDİRNE 2005 U12 44521685
50 SAMUK ZEHRA CEREN F 1072   TUR EDİRNE 2006 U12 44585314
51 KILIÇ ALİ DORUK 1059   TUR İSTANBUL 2009 U08 44581670
52 İDACI BEDİRHAN 1056   TUR EDİRNE 2006 U12 44585179
53 ÖZEL YUSUF ARDA 1034   TUR EDİRNE 2006 U12 34589147
54 ALAYLI BATUHAN 1003   TUR EDİRNE 2008 U10 44585098
55 DEMİR DİLAY F 1000   TUR EDİRNE 2004 U14 34522786
56 ALAS ELİF NİLSU F     TUR EDİRNE 2008 U10 44585071
57 ALAS ÖZGÜN     TUR EDİRNE 2006 U12 44585080
58 ARKAN HUSEYNLI     AZE AZERBAYCAN 1993 13410350
59 AYKUL İREM SELİN F     TUR EDİRNE 2007 U10 44585101
60 DAYANÇ HAYAL F     TUR EDİRNE 2007 U10 44585128
61 GÜNENÇ AHMET BORA     TUR EDİRNE 2008 U10 44585144
62 GÜNENÇ BURÇİN F     TUR EDİRNE 2009 U08 44585152
63 GÜVEN MERT     TUR ANKARA 1994 44585160
64 GÜÇ HÜSEYİN     TUR EDİRNE 2008 U10 44585136
65 KAVAK DENİZ MİTHAT     TUR EDİRNE 2008 U10 44585217
66 KIRTAN YİĞİT EFE     TUR EDİRNE 2009 U08 44585225
67 KOŞAR EFE     TUR EDİRNE 2005 U12 44585233
68 KURU AYŞE ILGIN F     TUR EDİRNE 2009 U08 44585250
69 KURU MUHAMMET ENSAR     TUR EDİRNE 2008 U10 44585268
70 KURU SILA EBRAR F     TUR EDİRNE 2008 U10 44585276
71 KÖSELER NESİL F     TUR EDİRNE 2009 U08 44585241
72 NİZAM DENİZ     TUR EDİRNE 2009 U08 44585284
73 ONAY RÜYA F     TUR EDİRNE 2008 U10 44585292
74 SÖĞÜT MUSTAFA MİHRAÇ     TUR EDİRNE 1990 44585322
75 UZUN KAAN EGE     TUR EDİRNE 2008 U10 44585349
76 YILMAZOĞLU KEREM     TUR EDİRNE 2009 U08 44585357
77 ZEYTÜNLÜ ECMEL SU F     TUR EDİRNE 2009 U08 44585365
78 ÇATALTEPE IRMAK ALMİRA F     TUR EDİRNE 2009 U08 44585110
79 ÖZDEMİR İLTERİŞ ABDULMUTTALİP     TUR ANKARA 1993 44585306
80 İDACI EMİRHAN     TUR EDİRNE 2008 U10 44585187
81 İŞBİLEN İLDEM NAZLI F     TUR EDİRNE 2008 U10 44585195
82 İŞCAN YAĞIZ ADA     TUR EDİRNE 2008 U10 44585209
83 ŞAHİN ERDEM     TUR EDİRNE 2008 U10 44585330
                     
                     
                     
.
Turkish Chess Federation © 2016